Обмін/Повернення

Обмін/Повернення

Не підійшов розмір? Немає приводу турбуватися!

Якщо куплений товар не підійшов Вам за розміром або якоїсь іншої причини, протягом 14 днів з моменту покупки Ви можете легко обміняти розмір або модель або просто оформити повернення. Єдина умова: товар не був у використанні. Повернення взуття здійснюється в тому вигляді, в якому Ви її придбали. Всі витрати з доставки товару бере на себе покупець. У випадку якщо Ви повертаєте весь або частина замовлення, пересилання якого оплачували ми, а решта на замовлення сума менше необхідної суми для безкоштовної доставки, то сума за доставку віднімається з повертаються засобів. Повернення грошей здійснюється шляхом переказу коштів на Вашу карту ПриватБанку.

ПОРЯДОК ОБМІНУ: 
1. Зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для Вас способом.
2. Виберіть нову модель, на яку Ви хочете замінити ту, яка не підійшла. Оформіть на сайті нове замовлення на обраний товар. Вкажіть в коментарях "ЗАМОВЛЕННЯ НА ОБМІН". Якщо сума замовлення більше попереднього — ми виставимо рахунок на доплату. Якщо менше, гроші будуть зараховані на Ваш рахунок.
3. Надішліть взуття на заміну за адресою, яка була вказана в декларації при отриманні замовлення. Відправлення посилки має бути здійснена за Ваш рахунок і без вказівки зворотної доставки. 
4. Відправте смс або лист на адресу tapkinalapki@gmail.com наступну інформацію: номер посилки, по якій Ви відправили нам назад товар, номер замовлення, який потрібно обміняти, номер нового замовлення, Ваші ПІБ.
5. Заміна висилається Вам протягом двох робочих днів, після отримання посилки від Вас.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ:
1. Зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для Вас способом.
2. Надішліть взуття за адресою, яка була вказана в декларації при отриманні замовлення. Відправлення посилки має бути здійснена за Ваш рахунок і без вказівки зворотної доставки. 
3. Повідомте нам наступну інформацію: номер Вашого замовлення, номер декларації, відправленої Вами посилки, номер картки ПриватБанк та ПІБ власника. 
4. Повернення грошей здійснюється шляхом переказу коштів на Вашу карту ПриватБанку. Гроші будуть перераховані протягом двох робочих днів з дня отримання посилки.
­
Пам'ятайте, що ми завжди йдемо назустріч Покупцеві. Якщо у Вас і виникнуть які-небудь проблеми із замовленням, зробленим у нас, ми зробимо все можливе, щоб вирішити нестандартну ситуацію на Вашу користь, і щоб ви залишилися задоволені.

Продовжити покупки
Давайте знайомитися!

Будьте уважні при заповненні даних. Саме за цим номером телефону та прізвища відбуватиметься ідентифікація клієнтів для розрахунку накопичувальних знижок.

Телефон:
Забули прізвище? Прізвище:
Це поле обов'язково.